Implantologie

Naše ordinace nabízí ošetření protetických defektů pomocí zubních implantátů i pro pacienty jiných zubních lékařů. Ošetření lze provést kompletně na našem pracovišti - chirurgickou i protetickou fázi. Případně po detailní domluvě se u nás provede pouze fáze chirurgická (zavedení implantátu včetně případné augmentace) a protetické ošetření zůstane v rukou ošetřujícího zubního lékaře.

Vzhledem k tomu, že používáme více implantologických systémů, jsme schopni najít řešení téměř pro každého pacienta. Od ekonomických řešení až po ošetření nejmodernějšími technologiemi a implantáty od renomovaných firem. Ošetřujeme jak izolované ztráty zubů, tak komplexní fixní nebo hybridní řešení bezzubých / částečně ozubených čelistí nebo i ekonomicky výhodnou podporu stávajících snímatelných náhrad implantáty.

Používáme implantologické systémy LASAK – Impladent, DIO Implant a Straumann. Samozřejmostí je provádění augmentačních zákroků k náhradě kostní tkáně (která je často nedostatečná k zavedení implantátů o vhodném průměru a k zajištění jejich dlouhodobé stability), případně augmentaci měkkých tkání.

MUDr. Jiří Blažek, který u nás ošetření provádí, je členem Implantologických klubů České i Slovenské Republiky, pravidelně každým rokem absolvuje mnoho tuzemských i zahraničních kongresů, kurzů a stáží v tomto oboru.

Bude pro nás potěšením s Vámi spolupracovat při ošetření Vašich pacientů. V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat na našich telefonních číslech nebo na emailové adrese. Pacienti se mohou také rovnou objednávat k vyšetření a konzultaci, která je zcela bezplatná, taktéž na našem telefonu.