Zubní implantáty

Zubní implantáty

Kompletní, zdravý a přirozený chrup je naší vizitkou. I jeden chybějící zub značně naruší žvýkání a ohrozí na životnosti okolní zuby. Věříme, že najdeme řešení i pro Vás!

Zubní hygiena

Zubní hygiena

Zuby, které jsou čisté, se nekazí. Pravidelné návštěvy zubní hygieny a používání správných pomůcek k péči o zuby Vám ušetří mnoho zdravotních komplikací i peněz.

Estetická rekonstrukce

Estetická rekonstrukce chrupu

Provádíme celkové i částečné rekonstrukce chrupu. Používáme vysoce estetické materiály a moderní technologie, které umožňují obnovit chrup plně po funkční i estetické stránce.

Ošetření ve spánku

Analgosedace (ošetření ve spánku)

Řízený spánek je řešením pro ty, kdo mají ze zubního ošetření přílišný stres nebo je čeká náročný zákrok. Provádí se za přítomnosti anesteziologa.

UPOZORNĚNÍ

 

TELEFON:       736 511 515

EMAIL:            mudr.jiriblazek@gmail.com

 

!!! NOVÉ PACIENTY NEREGISTRUJEME !!!

Pouze pacienty na specializovanou léčbu, předem objednané (chirurgie, implantáty)

-objednávejte se prosím telefonicky na konkrétní čas, bez objednání nejsme schopni pacienty přijmout (tel. 736 511 515)

 

Děkujeme za pochopení.

 

 

Zubní ordinace AgDent Stříbro

Naše zubní ordinace AgDent se nachází ve městě Stříbro a disponuje dvěma moderně vybavenými ordinacemi. Postarají se o Vás zkušení zubní lékaři MUDr. Jiří Blažek, MUDr. Jiří Blažek ml. a MUDr. Jarmila Blažková.

Naším cílem je Váš přirozeně vypadající úsměv a spokojenost. Chceme Vám zajistit komplexní léčbu ve všech odvětvích stomatologie. V oblastech chirurgie, implantologie a parodontologie díky nejmodernějšímu vybavení a zkušenostem našich lékařů, ošetřujeme i pacienty doporučené ke specializovanému ošetření kolegy z jiných ordinací.

Řešíte-li výběr vhodného implantátu, kontaktujte nás. Díky použití různých značek implantátů jsme schopni najít řešení téměř pro každého pacienta. Od ekonomických řešení, až po ošetření nejmodernějšími technologiemi a implantáty renomovaných značek.

V ordinaci AgDent najdete také zkušenou zubní hygienistku. Zajištění péče dentální hygienistky pro pacienty je dnes totiž nedílnou součástí moderní stomatologické praxe.