Zubní implantáty

Zubní implantáty

Kompletní, zdravý a přirozený chrup je naší vizitkou. I jeden chybějící zub značně naruší žvýkání a ohrozí na životnosti okolní zuby. Věříme, že najdeme řešení i pro Vás!

Zubní hygiena

Zubní hygiena

Zuby, které jsou čisté, se nekazí. Pravidelné návštěvy zubní hygieny a používání správných pomůcek k péči o zuby Vám ušetří mnoho zdravotních komplikací i peněz.

Estetická rekonstrukce

Estetická rekonstrukce chrupu

Provádíme celkové i částečné rekonstrukce chrupu. Používáme vysoce estetické materiály a moderní technologie, které umožňují obnovit chrup plně po funkční i estetické stránce.

Ošetření ve spánku

Analgosedace (ošetření ve spánku)

Řízený spánek je řešením pro ty, kdo mají ze zubního ošetření přílišný stres nebo je čeká náročný zákrok. Provádí se za přítomnosti anesteziologa.

KORONAVIRUS

Případné dotazy na mailu: mudr.jiriblazek@gmail.com

 

AKTUALIZACE 23. 3. 2020:

Vzhledem k naskladnění menšího množství ochranných a desinfekčních prostředků, zprovozníme naše pracoviště v omezeném režimu od 25. 3., pacienty s rouškou nebo její obdobou (nikoly respirátorem s výdechovým ventilem - důležité !!!) kryjící ústa a nos budeme přijímat jednotlivě, po telefonickém upozornění, vchodové dveře budou uzamčeny, následně bude pac. změřena teplota a vyplněn anamnestický dotazník. Více informací u vstupu.

!!! Akutní případy budou ošetřeny pouze po telefonickém hovoru a budou objednáni na předem stanovený čas !!!

Pokud se necítíte dobře, máte příznaky onemocnění nebo jste v posledních 2 týdnech byli v zahraničí, případně byli v kontaktu s nemocnou osobou, prosím informujte už během telefonického objednání. Prosíme, akceptujte naše pravidla, snažíme se tímto ochránit sebe i vás a být k dispozici po co nejdelší možnou dobu.

Děkuji Blažek ml.

 

AKTUALIZACE 20. 3. 2020:

Stanovisko Oblastní stomatologické komory Plzeň:

Pokud lékaři neobdrží do pondělí 23. března 2020 adekvátní množství ochranných prostředků, jak bylo opakovaně přislíbeno, doporučíme, v rámci zajištění ochrany zdraví zubních lékařů, jejich zaměstnanců a pacientů, všem zubním lékařům, aby dočasně uzavřeli své praxe do té doby, než obdrží ochranné prostředky (především bezkontaktní teploměry, desinfekční prostředky, adekvátní respirátory, roušky, ochranné oděvy). A po obdržení potřebných ochranných prostředků lékařům doporučíme pro zajištění akutní péče postup, který zveřejnila Slovenská komora zubných lékarov, se kterým se zcela ztotožňujeme.

Prezident ČSK:

https://www.facebook.com/CeskaStomatologickaKomora/photos/a.306352916514043/814779822338014/?type=3&theater

 

AKTUALIZACE 19. 3. 2020:

Díky daru potravinářské firmy z ML jsme doplnili alespoň částečně stav desinfekcí, nyní čekáme na dodání respirátorů, abychom mohli otevřít alespoň v nouzovém režimu a přijímat akutní případy.

 

AKTUALIZACE 16. 3. 2020:

Vzhledem k aktuální situaci ohledně nedostatku ochranných prostředků a desinfekcí, především nedodání slibovaných funkčních respirátorů doporučených epidemiology k ošetřování pacientů v době pandemie koronavirem, nelze zajistit adekvátní ochranu personálu i pacientů. Tímto jsme nuceni dočasně pozastavit provoz našeho zařízení do doby naskladnění těchto pomůcek, abychom mohli opět zajistit bezpečný provoz. Údajné dodání by mělo proběhnout do konce tohoto týdne. Sestřičky usilovně pracují na postupném přeobjednání pacientů.

Akutní pacienty musíme odkázat na krajskou LSPP v Plzni, kde by měli být vybaveni odpovídajícím způsobem. Děkujeme za pochopení.

ZA TENTO STAV NENÍ ZODPOVĚDNÉ NAŠE ZAŘÍZENÍ!!!

 

 

Vážení pacienti,

protože už několik týdnů není absolutně možné v ČR doplnit zásoby ochranných prostředků a desinfekcí, bude naše zdravotnické zařízení v provozu pouze do doby, kdy se spotřebují. Situace zatím nevypadá nadějně. Doufejme, že tento stav bude brzy minulostí, nechceme ohrozit vaše ani naše zdraví. Pokud dočasně zavřeme, budete včas kontaktováni a přobjednáni na pozdější termín.

MUDr. Jiří Blažek ml.

 

 

Zubní ordinace AgDent Stříbro

Naše zubní ordinace AgDent se nachází ve městě Stříbro a disponuje dvěma moderně vybavenými ordinacemi. Postarají se o Vás zkušení zubní lékaři MUDr. Jiří Blažek, MUDr. Jiří Blažek ml. a MUDr. Jarmila Blažková.

Naším cílem je Váš přirozeně vypadající úsměv a spokojenost. Chceme Vám zajistit komplexní léčbu ve všech odvětvích stomatologie. V oblastech chirurgie, implantologie a parodontologie díky nejmodernějšímu vybavení a zkušenostem našich lékařů, ošetřujeme i pacienty doporučené ke specializovanému ošetření kolegy z jiných ordinací.

Řešíte-li výběr vhodného implantátu, kontaktujte nás. Díky použití různých značek implantátů jsme schopni najít řešení téměř pro každého pacienta. Od ekonomických řešení, až po ošetření nejmodernějšími technologiemi a implantáty renomovaných značek.

V ordinaci AgDent najdete také zkušenou zubní hygienistku. Zajištění péče dentální hygienistky pro pacienty je dnes totiž nedílnou součástí moderní stomatologické praxe.