Chirurgie

Chirurgický zákrok v ústech je pro většinu pacientů velmi nepříjemnou a stresující záležitostí. V případě jeho nutnosti proto přistupujeme k pacientům s maximální ohleduplností a profesionalitou.

Provádíme celé spektrum stomatochirurgických zákroků s použitím nejmodernějšího přístrojového vybavení. Abychom zajistili bezbolestnost, používáme šetrné operační techniky a dostatečnou anestezii. V případě zájmu provádíme ošetření po premedikaci (podání léku k potlačení strachu z ošetření) nebo v řízeném spánku ve spolupráci s anesteziologem.

Chirurgické zákroky provádí MUDr. Jiří Blažek ml., který je držitelem chirurgického osvědčení České stomatologické komory. V oboru se nepřetržitě intenzivně vzdělává a každoročně absolvuje mnoho teoretických i praktických kurzů v ČR i zahraničí. Od roku 2007 pracoval 9 let ve Fakultní nemocnici Plzeň na stomatochirurgickém oddělení.

K zákroku je potřeba se objednat na našich telefonních číslech (včetně akutních případů). V případě zájmu je možná konzultace emailem, telefonicky nebo osobně (po předchozí domluvě).

K vyšetření nebo zákroku je vhodné písemné doporučení lékaře a potřebná dokumentace (v minulosti zhotovené RTG snímky apod.). Nezbytné je také znát všechna onemocnění, užívané léky a alergie, případně donést lékařské zprávy od ostatních lékařů.

K urychlení administrativy před ošetřením Vám doporučujeme si vytisknout a vyplnit (nebo zaslat emailem) dotazník. V dotazníku naleznete také instrukce v souvislosti se zákroky.